کد خبر: 8v0P4 زمان: 13:36 1398/04/20   بازدید: 22902

مهاجم اسپانیایی شماره 9 النصر را گرفت 

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال النصر امارات که فصل گذشته در 19 بازی 17 گل به ثمر رساند در این فصل با شماره پیراهن جدید بازی خواهد کرد.

به گزارش" ورزش سه" آلوارو نگردو یکی از سرشناس ترین بازیکنان اروپایی شاغل در فوتبال غرب آسیا است.  این مهاجم 33 ساله پیش از حضور در فوتبال امارات عربی متحده و تیم النصر در تیم هایی چون آلمریا، رئال مادرید، سویا، منچستر سیتی، والنسیا، میدلزبورو و بشیکتاش بازی کرده بود و با این رزومه فوق العاده فصل گذشته یکی از گلزنان لیگ امارات بود.


او که فصل گذشته با شماره 11 النصر در مسابقات حضور یافته بود امسال پیراهن شماره 9 را که یک فصل هیچ بازیکنی آن را به تن نمی کرد را از باشگاه گرفت تا فصل جدید با پیراهن جدید آغاز کند. نگردو در فصل گذشته با پیراهن شماره 11 تیم النصر در لیگ امارات در 19 بازی 17 گل به ثمر رساند و در جایگاه پنجم گلزنان برتر مسابقات قرار گرفت.


او در این فصل شماره 9 که یک فصل و نیم برتن واندرلی سانتوس بازیکن برزیلی النصر بود را به تن خواهد کرد، پیراهنی که در تیم های منچسترسیتی، آلمریا، سویا و حتی تیم ملی اسپانیا به تن می کرد. درخشان ترین فصل فوتبال آلوارو نگردو در سال 2012-2013 رقم خورد که او در 36 بازی در خط حمله تیم سویا توانست 25 گل برای این تیم در لالیگا به ثمر برساند. او در مجموع حضورش در لالیگا 112 گل با لباس تیم های مختلفی چون سویا، آلمریا و والنسیا به ثمر رسانده است.