کد خبر: 3JeGg زمان: 15:55 1398/03/16   بازدید: 73393

ادعای رادیو مونته کارلو

مشخص شدن دو تیم فینالیست برای جذب دی لیخت

تنها بارسلونا و پی اس جی برای رقابت بر سر جذب ماتایس دی لیخت، ستاره و کاپیتان آژاکس باقی مانده اند.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت سخت و نفسگیر برای جذب ماتایس دی لیخت به مراحل پایانی خود نزدیک است و از میان یوونتوس، لیورپول، بارسا و پی اس جی، تنها دو باشگاه اسپانیایی و فرانسوی حالا شانس جذب این بازیکن را دارند.

طبق ادعای رادیو مونته کارلو، دی لیخت 19 ساله که قرار است پس از اتمام لیگ ملت های اروپا تصمیم نهایی خود را اعلام کند، در نهایت یا به بارسا خواهد پیوست یا به پاری سن ژرمن.

 

 

 

 

بارسا از مدت ها پیش در پی جذب دی لیخت بوده و حالا پی اس جی را پیش روی خود دارد. دقیقا اتفاقی که برای جذب فرانکی دی یونگ رخ داد و در حالی که کار دی یونگ با پی اس جی تمام شده بود، سفر ناگهانی سران باشگاه بارسلونا به آمستردام و ملاقات با دی یونگ باعث چرخش 180 درجه ای او شد.

در مورد دی لیخت اما مشکل بزرگ، راضی کردن مدیر برنامه های اوست. مینو رایولا علاوه بر رقم انتقال بالا، کمیسیون خارج از عرفی را هم درخواست کرده و بارسا اعلام کرده است که حاضر به پرداخت ارقام بالا برای انتقال دی لیخت نیست.

رایولا برای دی لیخت، طلب 75 میلیون یورو کرده است و پی اس جی مشکلی با پرداخت این مبلغ ندارد اما بارسا روی 70 میلیون یورو اصرار دارد. در نهایت باید دید انتخاب خود بازیکن کدام تیم خواهد بود.