کد خبر: Mwdjo زمان: 12:47 1398/03/06   بازدید: 69868

خداحافظی احساسی دانیله ده‌روسی با رم(عکس)

دیشب رم با وجود پیروزی 2-1 مقابل پارما در خانه‌اش الیمپیکو از صعود به چمپیونزلیگ بازماند ولی همه چیز تحت‌الشعاع خداحافظی احساسی دانیله ده‌روسی با هواداران این تیم قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، آ اس رم دیشب در خانه خود استادیوم الیمپیکو به مصاف پارما رفت و با اینکه در نهایت موفق شد این تیم را 2-1 شکست داده و 66 امتیازی شود اما در پایان فصل سری آ رتبه‌ای بهتر از ششمی بدست نیاورد و موفق به کسب سهمیه چمپیونزلیگ نشد.

 

 

رم که با گل دقیقه 35 لورنزو پیگرینی از حریف پیش افتاده بود چهار دقیقه مانده به پایان دروازه‌اش را باز شده دید تا خود را در یک قدمی از دست دادن سه امتیاز بازی ببیند. اما یک دقیقه مانده به سوت پایان دیگو پروتی دروازه پارما را باز کرد تا یاران ده‌روسی از آخرین بازی‌شان سه امتیاز را بدست آورند.

 

 

اما رم که پیش از شروع این بازی شانس بسیار اندکی برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ داشت به دلیل اتفاقاتی که در بازی‌های رقبایش اینترمیلان، آتالانتا و آث میلان افتاد، در نهایت در رتبه ششم قرار گرفت و از صعود به چمپیونزلیگ بازماند. اما این اتفاق تلخ در پایان بازی تحت‌الشعاع خداحافظی احساسی دانیله ده‌روسی، اسطوره باشگاه با هواداران رم قرار گرفت.

 

 

چندی پیش که اعلام شد باشگاه رم قرارداد جدیدی به ده‌روسی پیشنهاد نخواهد داد، این خبر با اعتراض بسیار تند و خشمگینانه هواداران این تیم روبرو شد. اما دیشب استادیوم مملو از تماشاچی الیمپیکو با ستاره پیشکسوت‌شان وداعی پراحساس کردند. ده‌روسی در تاریخ رم دومین ستاره‌ای است که بیشترین بازی را با پیراهن این باشگاه انجام داده و دیشب برای ششصد و شانزدهمین بار و آخرین بار پیراهن سرخ و زرد رم را به تن کرد.