کد خبر: 9WG9v زمان: 16:12 1398/03/03   بازدید: 71062

بعد از حذفی وارد بازار می شوند

پرسپولیس و نقل و انتقالات؛ کمیته ویژه

مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال این هستند تا فعالیت نقل و انتقالاتی خود را برای لیگ نوزدهم بعد از مشخص شدن تکلیف جام حذفی با تشکیل کمیته‌ای پیش ببرند.

به گزارش "ورزش سه" این روزها معادلات زیادی در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده مطرح شده است. برخی از قلم قرمز سرمربی سرخ‌ها بر روی چند ستاره حرف می‌زنند و برخی دیگر نام‌های متعددی را در آستانه پیوستن به این تیم می‌دانند. در این میان جدایی بازیکنانی مثل بشار رسن جدی تر از قبل پیگیری می‌شود و باید دید در نهایت موضع باشگاه در قبال آن چه خواهد. مسئله ای که ظهر امروز ایرج عرب هم به آن اشاره کرد و از هواداران خواست تا با صبر بیشتری به باشگاه اعتماد داشته و بگذارند این روند طبق اصول خاص خود پیش برود.

 

هم‌چنین باید به این نکته اشاره کرد که هفته گذشته برانکو ایوانکوویچ بعد از کسب سومین عنوان قهرمانی، جلسه‌ای را در باشگاه برای فصل بعد برگزار کرد که در آن هیچ گونه بحث خاصی در رابطه با لیست ورودی و خروجی بازیکنان مطرح نشد. تصمیم گیری در این مورد به بعد از بازی با سپاهان و مشخص شدن تکلیف جام حذفی موکول شد تا تمرکز همه بر روی این مسابقه حساس باشد. اما طبق شنیده‌ها و اعلام مدیرعامل هر کدام از بازیکنانی که پیشنهاد خارجی داشته باشند، می‌توانند آن را به باشگاه ارائه داده و در صورت تایید به آن پاسخ مثبت بدهند. چراغ سبزی به بازیکنان که نشان می‌دهد هدف کادر فنی پوست اندازی در ترکیب تیم خواهد بود.

 

البته در این میان شنیده می‌شود که با تصمیم هیئت مدیره باشگاه بعد از مشخص شدن کامل نتیجه جام حذفی کمیته‌ نقل و انتقلات در باشگاه با حضور یکی از اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و یکی دیگر از اعضای چارت مدیریتی تشکیل شده و روند خرید بازیکن طبق لیست سرمربی زیر نظر این کمیته برگزار می‌شود. البته طبق عرف موجود بعد از اتمام لیگ با بعضی از بازیکنان مذاکرات ابتدایی صورت گرفته اما هیچ چیز رسمی نشده است و همه در انتظار پایان رسمی مسابقات برای باشگاه هستند تا بعد از آن کار رسمی تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و جذب بازیکن جدید با جدیت دنبال شود.