کد خبر: DJWDA زمان: 17:13 1398/03/01   بازدید: 27156

هنوز بودجه فصل بعد به دستمان نرسیده است

منزوی:دل هوادار خون است،نمی‌شود بی‌گدار به آب زد

عضو هیئت مدیره استقلال می گوید هنوز بودجه فصل بعد این باشگاه مشخص نیست و به همین دلیل نمی شود در مورد قرارداد فصل بعد بازیکنان صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شایعه است باشگاه استقلال قرار است بخشی از قرارداد بازیکنان را کم کنند تا به این شکل مشکلات مالی تیم حل شود.

 

کامران منزوی در این باره به ورزش سه گفت: هنوز بودجه استقلال به دستمان نرسیده است. پس چطور می خواهیم در مورد سقف قرارداد بازیکنان تصمیم بگیریم. چنین چیزی فعلا امکان پذیر نیست.

 

او ادامه داد: سرچیزی که وجود ندارد نمی شود صحبت کرد ولی به طور کل هر بازیکنی قیمتی دارد. زمانی علیرضا اکبرپور ارزان ترین و در عین حال بهترین بازیکن استقلال بود و بعد از مدتی که ما توانایی او را دیدیم تصمیم گرفتیم تغییراتی در قراردادش انجام بدهیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در مورد این که اخبار منفی زیادی از استقلال به بیرون منتشر می شود: الان فصل بهار است و همه چیز خوب و باران های اخیر هم بسیار فضا را خوب کرده است. انشاالله به زودی از استقلال هم اخبار خوبی به بیرون منتشر می شود.  

 

منزوی در مورد اینکه باشگاه هایی مثل فولاد و سایپا خیلی زود سرمربی خود را تعیین کرده اند ولی در استقلال این اتفاق نیفتاده است هم گفت: شرایط استقلال را با باشگاه های دیگر مقایسه نکنید. شرایط استقلال باعث شده خون به دل همه بشود و ما نمی توانیم بی گدار به آب بزنیم. تیم های دیگر به اندازه استقلال مدعی ندارد.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است سرمربی بعدی استقلال ایرانی باشد هم گفت: این مسائل اجرایی است و باشگاه یک کمیته تشکیل داده است تا در این باره تصمیم بگیرد.