کد خبر: JxelM زمان: 08:13 1398/02/21   بازدید: 47934

آقای شهردار چراغ اول را برای پدیده روشن کرد (عکس)

پدیده مشهد در یکی از حساس ترین بازی های خود در لیگ هجدهم امشب با تیم سپاهان اصفهان در ورزشگاه امام رضا دیدار خواهد کرد. دیداری که سه امتیاز آن می تواند یکی از این دو تیم را همچنان در کورس رسیدن به عنوان قهرمانی قرار دهد.

به گزارش "ورزش سه"، از بازیهای هفته ماقبل پایانی لیگ برتر امشب تیم پدیده مشهد باید در خانه از سپاهان اصفهان پذیرایی کند. دیداری که سه امتیاز آن برای هر دو تیم حیاتی به نظر می رسد و اگر بگوییم بازی امشب این دو تیم حساس ترین بازی هفته بیست و نهم لیگ هجدهم است اغراق نکردیم.

 

 با وجود اهمیت فراوانی که این بازی دارد مشهدی ها تصمیم گرفتند تا از تمام استعداد های موجود خود استفاده کنند تا بتوانند این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند به همین دلیل شهردار مشهد محمدرضا کلائی با انتشار مطلبی در صفحه اجتماعی خود، هواداران تیم پدیده را برای تشویق این تیم در دیدار برابر سپاهان به ورزشگاه امام رضا فراخواند.

 

 با این حساب می توان گفت اولین اقدام حمایتی از پدیده ها در روز برگزاری دیدار این تیم برابر سپاهان توسط آقای شهردار شکل گرفت. نکته جالب توجه در این باره اینکه کلائی نیز در متنی که منتشر کرد از شعار این روزهای هواداران پدیده یعنی دو قدم مانده به مسابقات آسیایی استفاده کرد.